Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
9/4/2024

Συντηρητής / Ηλεκτρολόγος (Τεχνικό τμήμα)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για τη νέα Μονάδα Παραγωγής σε εταιρεία του Ομίλου στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης:

Συντηρητή/Ηλεκτρολόγο (Τεχνικό τμήμα)

Αρμοδιότητες:

Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για τον εντοπισμό, την αναφορά και την επίλυση τεχνικών προβλημάτων. Επίσης, είναι αρμόδιος για τον έλεγχο της ορθής λειτουργίας και της προληπτικής συντήρησης του ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής Ηλεκτρολόγων ή Ηλεκτροτεχνίτης ΔΕ με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος
  • Θα εκτιμηθεί εργασιακή εμπειρία σε περιβάλλον βιομηχανίας
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια & ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.