Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Χειριστής Μηχανής Συσκευασίας (Ανθούσα)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΝΘΟΥΣΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής φαρμακευτικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
  • Προετοιμασία των συσκευαστικών μηχανών σύμφωνα με το πρόγραμμα συσκευασίας.
  • Χειρισμού των μηχανών συσκευασίας σύμφωνα με τις προκαθορισμένες αποδόσεις.
  • Καθαρισμό των μηχανών συσκευασίας.
  • Εφαρμογή των διαδικασιών παραγωγής και τεκμηρίωσης των σχετικών οδηγιών.
  • Τήρηση των κανόνων και διαδικασιών ασφάλειας.
  • Παρακολούθηση των παραγωγικών δεικτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι/ες ΕΠΑΛ / ΙΕΚ / ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε φαρμακοβιομηχανία/βιομηχανία επιθυμητή
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες.
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους).

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.