Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Μηχανολόγος Μηχανικός ΠΕ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΦΑΡΣΑΛΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρία Αφοί Ν. Καραγιώργου ΑΒΕΕ, με αντικείμενο την εκκόκκιση βάμβακος επιθυμεί να προσλάβει στην εγκατάσταση που βρίσκεται στο 7ο χλμ Ε.Ο. Φαρσάλων - Σταυρού : Μηχανολόγο Μηχανικό ΑΕΙ

Κύρια Καθήκοντα και Ευθύνες του ρόλου περιλαμβάνουν:

  • Επιτήρηση της λειτουργία της εγκατάστασης και του εξοπλισμού
  • Συντονισμός προσωπικού του εργοστασίου
  • Εκτέλεση προγράμματος προληπτικής συντήρησης
  • Διασφάλιση εκτέλεσης παραγωγής σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές
  • Διασφάλιση της τήρησης των μέτρων υγιεινής, ασφάλειας και περιβάλλοντος σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας και τις ισχύουσες νομοθετικές διατάξεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου ΑΕΙ
  • Ικανότητα ηγεσίας και διαχείρισης ομάδας
  • Δυναμικότητα, οργανωτικές δεξιότητες και προσανατολισμός στα αποτελέσματα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.