Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Βοηθός Χειριστή Μηχανής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΗΒΑ | ΘΗΒΑ

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, για το εργοστάσιο στην Θήβα :

Βοηθό Χειριστή Μηχανής

Βασικές Αρμοδιότητες :

  • Τροφοδοσία της μεταποιητικής μηχανής με χαρτόνια.
  • Ενημέρωση του χειριστή για τα όποια προβλήματα (παραγωγικά ή τεχνικά) μπορεί να προκύψουν.
  • Τήρηση οδηγιών εργασίας ως προς την καλή λειτουργία της μηχανής.
  • Καθημερινός καθαρισμός και τήρηση της ευταξίας του χώρου.
  • Συμμετοχή σε περιοδικές συντηρήσεις της μηχανής.
  • Συμμετοχή στις εκπαιδεύσεις παραγωγικών θεμάτων
  • Επικοινωνία και καλή συνεργασία με τους συνάδελφους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Πτυχίο τεχνικής κατεύθυνσης (Τ.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ε. – Τ.Ε.Λ) Ηλεκτρολόγου, Μηχανικού, Αυτοματιστή (Επιθυμητό)
  • Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε βιομηχανία (Επιθυμητή)
  • Βασικές Γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες για άντρες υποψήφιους

Παροχές

  • Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Εξασφαλισμένη μεταφορά για κατοίκους Αττικής
  • Συνεχής εκπαίδευση και μάθηση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.