Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/4/2024

(Anatolia Elementary School) Νοσοκόμος/ Νοσοκόμα | καλοκαιρινό πρόγραμμα Rainbow

Υγεία

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το Κολλέγιο Ανατόλια επιθυμεί να καλύψει τη θέση πλήρους απασχόλησης του/της Νοσοκόμου / Νοσοκόμας για το καλοκαιρινό πρόγραμμα Rainbow. Η σύμβαση θα είναι πλήρους απασχόλησης και ορισμένου χρόνου, για το διάστημα 17/6/2024 έως 5/7/2024.

Καθήκοντα Θέσης

  • Εξυπηρέτηση μαθητών και προσωπικού με βάση τις ανάγκες
  • Χορήγηση φαρμάκων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Νοσηλευτικής
  • Γνώση κανονισμών και πολιτικών που αφορούν στις σχολικές μονάδες
  • Ικανότητα να εργάζεται μόνος/η και σε ομάδα
  • Ικανότητα να επικοινωνεί αποτελεσματικά με εκπαιδευτικούς, μαθητές και γονείς
  • Ικανότητα να αξιολογεί καταστάσεις και να δρα άμεσα
  • Πιστοποίηση ΚΑΡΠΑ (BLS/CPR certification)
  • Γνώση των κρατικών κανονισμών υγείας
  • Ικανότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών

Εμπειρία

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση κρίνεται απαραίτητη
  • Εμπειρία σε εργασία σε σχολείο/ εκπαιδευτικό κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Αίτηση
Οι αιτήσεις γίνονται αποδεκτές μέχρι τη πλήρωση της θέσης. Ωστόσο, οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι καλούνται να υποβάλουν το ενημερωμένο βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 30 Απριλίου 2024.