Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Steward / Λαντζιέρης

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

O ξενοδοχειακός όμιλος  Domes Resorts, ένας από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ξενοδοχειακούς ομίλους στη Μεσόγειο, προσλαμβάνει Λαντζιέρη για το άνοιγμα του νέου 5* ξενοδοχείου στην Σαντορίνη, για τη σεζόν 2024.

Καθήκοντα:
  • Συγκέντρωση χρησιμοποιημένων σκευών από τη σάλα και τον χώρο της κουζίνας
  • Γέμισμα και άδειασμα πλυντηρίων πιάτων
  • Διασφάλιση της διαθεσιμότητας αρκετών καθαρών πιάτων, ποτηριών και μαχαιροπίρουνων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχείο 5* ή 4*
  • Κάτοχος Πιστοποιητικού Υγείας
  • Γνώση και τήρηση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον εργασίας
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε:
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διατροφή, διαμονή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • Συνεχή εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.