Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/10/2018

Producers (Κλάδος ασφαλειών)

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη;

Διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και σου αρέσει να βοηθάς τους πελάτες με τις γνώσεις σου;

H Manpower Group για λογαριασμό πελάτη της, με ηγετικό ρόλο στο χώρο του αναζητά Producers για την πόλη της Θεσσαλονίκης (Full-Time).

Καθήκοντα θέσης

  • Ενημέρωση υπάρχοντος πελατολογίου και εξεύρεση νέου
  • Προώθηση των υπηρεσιών/προϊόντων του φορέα
  • Οργάνωση και κλείσιμο μαζικών συμφωνιών

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών στην  Εξυπηρέτηση πελατών
• Πολύ καλή γνώση διαδικασιών εξυπηρέτησης
• Πελατοκεντρική προσέγγιση
• Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου / προγραμματισμού εργασίας
• Εμπειρία σε πωλήσεις
• Θα εκτιμηθεί εμπειρία στο χώρο των ασφαλειών

Παροχές

• Σταθερός Μισθός
• Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
• Συνεχής εκπαίδευση
• Bonus βάσει επίτευξης στόχων