Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/8/2022

Πωλητής / Πωλήτρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Mr Phone είναι μια ταχύτατη αναπτυσσόμενη εταιρεία με 30 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα που ειδικεύεται στο αντικείμενο του αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας αναζητά στα πλαίσια ανάπτυξης του δικτύου λιανικής πώλησης Πωλητή/Πωλήτρια για το κατάστημα της στην πόλη τής Ξάνθης

Βασικές Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Έλεγχος αποθεμάτων και δημιουργία παραγγελιών.
  • Γενική εποπτεία του καταστήματος..
  • Οργάνωση και καθαριότητα καταστήματος.
  • Υπευθυνότητα στη χρήση ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου.
  • Προσαρμοστικότητα,
  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση.
  • Ικανοποιητικό και σταθερό μηνιαίο πακέτο αποδοχών και επιπρόσθετα bonus επίτευξης στόχων.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Συνεχείς εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων πώλησης.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα άμεσης απασχόλησης.