Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/5/2018

Πωλητής / Πωλήτρια Φαρμακείου

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια Φαρμακείου από εμπορική εταιρεία πώλησης προϊόντων, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο του φαρμακείου, για την κάλυψη θέσης του Νομού Καβάλας - Ξάνθης - Κομοτηνής - Αλεξανδρούπολης.

Αρμοδιότητες:

 Προώθηση προϊόντων σε νέους και υφιστάμενους πελάτες με σκοπό την ικανοποίηση των αναγκών τους και την επίτευξη του στόχου των πωλήσεων
• Ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου
• Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Τουλάχιστον 1 χρόνο προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Αναπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
• Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
• Εστίαση στην επίτευξη αποτελέσματος βάσει στόχων
• Ομαδικό πνεύμα
• Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (άνδρες υποψήφιοι)
• Δίπλωμα αυτοκινήτου

Παροχές

• Bonus βάσει επίτευξης στόχων
• Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα πωλήσεων
• Προοπτικές εξέλιξης
• Αυτοκίνητο
• Κινητό Τηλέφωνο