Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/7/2022

Υπάλληλος γραφείου κίνησης με γνώσεις λογιστικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου κίνησης με γνώσεις λογιστικής από εταιρεία διαχείρισης αποβλήτων - ανακύκλωσης στην Ξάνθη.

Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή παρακολούθηση ροής παραγγελιών
  • Έκδοση παραστατικών (παραγγελίες, επιστροφές, παραλαβές)
  • Επικοινωνία με πελάτες/ προμηθευτές
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών
  • Διαχείριση στόλου μεταφορικών οχημάτων
  • Οργάνωση δρομολογίων μεταφορικών οχημάτων κ.ο.κ
  • Έλεγχος, οργάνωση και καταχώρηση ΗΜΑ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση προγράμματος εμπορικής διαχείρισης όπως π.χ. CARITAL B.O.S
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων
  • Προγενέστερη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί
  • Επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα

Παροχές

  • Μερική ή και πλήρης απασχόληση
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης