Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/04/2024

Αισθητικοί και Σύμβουλοι Ομορφιάς για προωθητικές ενέργειες

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Thema Adv ζητά άμεσα Προωθητές / Προωθήτριες για την κάλυψη θέσεων σε εμπορικά καταστήματα και αλυσίδες καταστημάτων καλλυντικών στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας μερικής ή πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Οι υποψήφιοι εκπροσωπούν προϊόντα επώνυμης μάρκας καλλυντικών (αρώματα, μακιγιάζ, κρέμες) και ενημερώνουν σχετικά με τις προσφορές των προϊόντων της εταιρείας ή το λανσάρισμα νέων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στον τομέα των καλλυντικών / αισθητικής
  • Δυναμικός χαρακτήρας με άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές με ασφάλιση
  • Part time / full time απασχόληση
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.