Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/11/2021

Υπάλληλοι Αποθήκης - Refillers (6ωρο)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίο γαλλικό πολυεθνικό όμιλο που δραστηριοποιείται στο κομμάτι της πώλησης οικιακών ειδών, δυναμικούς υποψηφίους, που θα στελεχώσουν την θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης στην περιοχή του Περιστερίου.

Η θέση αφορά εργασία 6ωρης απασχόλησης (Δευτέρα-Κυριακή με 2 ρεπό), σε καθεστώς βαρδιών.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Aπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:
  • Σταθερός μικτός μηνιαίος μισθός με την εγγύηση της Manpower-Group Greece
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας