Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Πολιτικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Τεχνική εταιρεία με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά πολιτικό μηχανικό για έργα εντός Αθήνας, νομού Αττικής και γύρω νομών, με δυνατότητα ανεξάρτητης εργασίας.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση, συντονισμός και επίβλεψη εργοταξίου
  • Επικοινωνία με πελάτες, προμηθευτές, συνεργάτες και συνεργεία υπεργολάβων
  • Σύνταξη προμετρήσεων και κοστολόγηση εργασιών
  • Σύνταξη επιμετρήσεων και λογαριασμών
  • Οικονομική διαχείριση προϋπολογισμών των έργων
  • Παρακολούθηση και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε οικοδομικά έργα και έργα υποδομής​
  • Γνώση AUTOCAD
  • Εφαρμογές MS OFFICE
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Ευελιξία ωραρίου

Προσωπικά Στοιχεία

  • Συνέπεια & Επαγγελματισμός
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.