Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/04/2021

Διευθυντής/τρια καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Έχεις εμπειρία ως Διευθυντής καταστήματος και αναζητάς το νέο σου βήμα;

Θέλεις να ενταχθείς σε μια απο τις κορυφαίες ελληνικές εταιρείες στην παραγωγή προϊόντων ζύμης και ζαχαροπλαστικής;

Αν ναι, κάνε την αίτησή σου τώρα!

Απαραίτητα Προσόντα

Οι αρμοδιότητες του/της Διευθυντή/τριας καταστήματος θα είναι:
  • Οργάνωση καταστήματος και συντονισμός προσωπικού
  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος και της εξυπηρέτησης πελατών
  • Παρακολούθηση των μηνιαίων στόχων του καταστήματος και παρακίνηση της ομάδας
  • Εφαρμογή όλων των προδιαγραφών ποιότητας και ασφάλειας των τροφίμων
  • Έλεγχος της ποιότητας και της εικόνας των προϊόντων
  • Τήρηση των διαδικασιών και της πολιτικής

Ο/Η κατάλληλος/η Διευθυντής/τρια καταστήματος θα πρέπει να διαθέτει:
  • Εμπειρία ως Υπεύθυνος/η καταστήματος, θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα εμπειρία στον κλάδο της εστίασης
  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή χρήση υπολογιστών
  • Οργανωτκές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρεία για τον/ην κατάλληλο/η Διευθυντή/τρια καταστήματος προσφέρει:
  • Αναγωνιστικό σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης
  • Διαρκή εκπαίδευση

Αν διαθέτεις όλα τα παραπάνω για τη θέση του Διευθυντή καταστήματος, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείς να καλέσεις την Κατερίνα Λιόση στο 2166001331 #salesjobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.