Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/9/2023

Στέλεχος Εξυπηρέτησης Πελατών – Customer Service

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Ekol Logistics Ltd, πολυεθνική εταιρεία μεταφορών και αποθήκευσης, αναζητά υπάλληλο γραφείου για το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στον Πειραιά.

Περιγραφή Θέσης :

  • Τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
  • Προσέλκυση υποψήφιων πελατών
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Ευχέρεια στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS office)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Άνεση στην προφορική και γραπτή επικοινωνία

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικό κλάδο