Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/05/2022

Εφαρμοστής ακουστικών βαρηκοΐας

Υγεία

Πόλη ΑΡΤΑ | ΑΡΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία COSMOEAR επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της, Εφαρμοστή ακουστικών βαρηκοΐας, στην περιοχή της Άρτας.

Περιγραφή Θέσης:
  • Διασφαλίζει το υψηλό επίπεδο ικανοποίησης του συνόλου του πελατολογίου μέσα από την επιστημονικά και τεχνικά άρτια εφαρμογή και ρύθμιση των ακουστικών βαρηκοΐας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ θετικών επιστημών
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office, web user)
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Κοινωνικός και πελατοκεντρικός
  • Προκειμένου για άνδρες να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Επιπλέον αμοιβόμενα προσόντα:

  • Μεταπτυχιακό ή Μετεκπαιδευτικό Σεμιναρίου «Ακοολογία και Νευροωτολογία»
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση-Ιατρικά Μηχανήματα/Εργαλεία

Παροχές

  •  Συνεχής Εκπαίδευση
  •  Υψηλό Πακέτο αποδοχών
  •  Επιπλέον Παροχές (εταιρικό αυτοκίνητο, τηλέφωνο, κ.λ.π)
  •  Ευκαιρίες εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία