Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/05/2021

Γραφίστρια - Γραφίστας (Graphic Designer)

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη στον χώρο της Μόδας ζητά Γραφίστρια - Γραφίστα.

Αρμοδιότητες
  • Δημιουργία και ανάπτυξη προωθητικών σε Social Media, Newsletter και συναφή μέσα ψηφιακής επικοινωνίας
  • Ανάπτυξη - Δημιουργία - επεξεργασία Βίντεο και φωτογραφίας
  • Δημιουργία εικαστικών για Social Media / e-shop / newsletter / digital  /banners

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σχεδιασμού για ψηφιακά μέσα
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Δημιουργική ικανότητα,υψηλή αισθητική ,πελατοκεντρική σκέψη
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος και παράδοσης εργασιών εντός προθεσμιών
  • Άριστη γνώση Photoshop,Premiere,Illustrator,Lightroom,και After Effects
  • Καλή γνώση φωτογραφίας

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων -ασφάλιση
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης
Παρακαλούνται οι υποψήφιοι μαζί με το βιογραφικό τους να στείλουν απαραίτητα δείγμα από το Portofolio.