Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2020

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία Μπαράτσας Α.Ε. στα Ιωάννινα ,που βρίσκεται στο χώρο των υγρών καυσίμων  από το 1975 και στο χώρο της εστίασης από το 2002 έχει 10 πρατήρια υγρών καυσίμων, 3 cafe, 1 ψητοπωλείο και απασχολεί 110 εργαζόμενους.Για το λογιστήριο μας στα Ιωάννινα αναζητούμε τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση του υπαλλήλου γραφείου.

Είσαι άνθρωπος οργανωτικός, ομαδικός, εργάζεσαι με συνέπεια για το αποτέλεσμα; Θέλεις να εργαστείς σε μια μεγάλη και δομημένη εταιρεία των υγρών καυσίμων και παροχής εστίασης ;Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου και πάρε θέση στη δυναμική ομάδα μας.

Αρμοδιότητες

  • Καταχώρηση παραστατικών - τιμολογίων , αποδείξεων πετρελαίου θέρμανσης
  • Καταχώρηση ειδών αποθήκης των πρατηρίων ( καύσιμα και λιανική πώληση)
  • Παρακολούθηση αποθήκης των καταστημάτων
  • Καθημερινός έλεγχος των ταμείων των καταστημάτων με υπευθυνότητα
  • Παραγγελίες καυσίμων σύμφωνα με αποθέματα
  • Έλεγχος των υπολοίπων πελατών-προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητες σπουδές ΑΕΙ (θετικών σπουδών, κατά προτίμηση Μαθηματικού)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας σε επίπεδο C2 proficiency
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ με ανάλογο πρόσφατο πιστοποιητικό
  • Για άνδρες, με ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, προσαρμογής στο χώρο και οργάνωσης χρόνου
  • Αυτοπαρακίνηση, υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

  • Βασικός μισθός με πλήρη ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης