Ζητούνται Γερμανόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών

Προσλαμβάνουν Τώρα

03/11/2021 10:40:00

Δυνατότητα εργασίας από το σπίτι από οπουδήποτε στην Ελλάδα

Το Jobfind.gr  - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - ζητά υποψήφιους-ες για τη θέση των Γερμανόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών στην Αθήνα (Κέντρο).

Δυνατότητα εργασίας στα γραφεία στην Αθήνα ή από το σπίτι από οπουδήποτε στην Ελλάδα.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις), chat, emails
  • Αναγνώριση και εκτίμηση των αναγκών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μητρική γλώσσα τα Γερμανικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας απαραίτητη

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση. Κυλιόμενο ωράριο.
  • Θέσεις πλήρους απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικός μισθός και bonus
  • Ιδιωτική ιατρική ασφάλιση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Εκπαίδευση

Σας ενδιαφέρει η θέση;
Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr,
αναφέροντας στο θέμα "German Customer Care Agents".

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο 2310 437772.