Ζητούνται Γαλλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών στην Αθήνα

Προσλαμβάνουν Τώρα

13/05/2019 12:42:00
Μιλάτε άριστα ή είναι μητρική σας γλώσσα τα Γαλλικά;

Θέλετε να εργαστείτε σε ένα άριστο πολυπολιτισμικό περιβάλλον εργασίας;

Το Jobfind.gr - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - αναζητά Γαλλόφωνους Συμβούλους Εξυπηρέτησης Πελατών για εργασία πλήρους απασχόλησης στην Αθήνα.

Τοποθεσία: Αθήνα (κέντρο)

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)
Απαραίτητα προσόντα:
  • Μητρική γλώσσα τα γαλλικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office
Η εταιρεία προσφέρει:
  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριo
  • Ανταγωνιστικός μισθός + bonus
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Εκπαίδευση
  • Εργασία σε ένα άριστο πολυπολιτισμικό περιβάλλον
Στείλτε σήμερα το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr αναγράφοντας στο θέμα Γαλλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο 2310437772.