Άμεση πρόσληψη Ξενόγλωσσων Συμβούλων στην Αθήνα

Προσλαμβάνουν Τώρα

14/07/2021 15:59:00

Μιλάτε άριστα ιταλικά, ισπανικά, γαλλικά ή γερμανικά ή είναι η μητρική σας γλώσσα κάποια από αυτές;
Αν η επικοινωνία είναι το δυνατό σας σημείο, τότε αυτή η θέση σας αφορά!

Το Jobfind.gr - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - αναζητά Ιταλόφωνους, Ισπανόφωνους, Γαλλόφωνους και Γερμανόφωνους Συμβούλους Εξυπηρέτησης Πελατών για εργασία πλήρους απασχόλησης στην Αθήνα.

Ο Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών θα λειτουργεί ως σύνδεσμος παρέχοντας πληροφορίες σχετικά με προϊόντα ή υπηρεσίες και θα επιλύει προβλήματα, που οι πελάτες αντιμετωπίζουν, με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.

Αρμοδιότητες

  • Live chat support ή Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)
  • Αναγνώριση και εκτίμηση των αναγκών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μητρική γλώσσα τα ιταλικά, γαλλικά, ισπανικά ή γερμανικά ή άριστη γνώση της εκάστοτε γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας απαραίτητη

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
  • Θέσεις πλήρους απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικός μισθός και bonus
  • Εκπαίδευση

*ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ*

Σας ενδιαφέρει η θέση;
Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr
αναφέροντας στο θέμα "Ιταλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών, Ισπανόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών, Γαλλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών, Γερμανόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών", ανάλογα με τη γλώσσα που σας ενδιαφέρει.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο 2310326664.