Άμεση πρόσληψη Γερμανόφωνων Συμβούλων στη Θεσσαλονίκη

Προσλαμβάνουν Τώρα

2/4/2021 10:44:00 πμ

Μιλάτε άριστα Γερμανικά ή είναι η μητρική σας γλώσσα;

Εκμεταλλευτείτε αυτό το προσόν και κάντε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας!

Το Jobfind.gr  - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - ζητά υποψήφιους-ες για τις θέσεις τωνΓερμανόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών στην Θεσσαλονίκη.

Δυνατότητα εργασίας από το σπίτι ή στα γραφεία.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων, email & chat (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)
  • Αναγνώριση και εκτίμηση των αναγκών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μητρική γλώσσα ή άριστη γνώση Γερμανικών, προφορικά και γραπτά
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση και χειρισμός Η/Υ

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό μισθό και bonus
  • Εκπαίδευση

*ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ*

Σας ενδιαφέρει η θέση; Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr, αναφέροντας στο θέμα "Γερμανόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών". Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο 2310 326664.