Άμεσες προσλήψεις Γαλλόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών στην Αθήνα

Προσλαμβάνουν Τώρα

05/03/2020 10:38:00
ΑΜΕΣΕΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Αν τα Γαλλικά είναι η μητρική σας γλώσσα,
αυτή είναι η κατάλληλη στιγμή να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας!

Το Jobfind.gr  - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων -  αναζητά άμεσα προσωπικό για τις θέσεις των Γαλλόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών για project στο χώρο του banking.

Περιοχή Εργασίας: Κέντρο, Αθήνα

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση εισερχομένων (B2B - inbound) κλήσεων
  • Live chat
Απαραίτητα Προσόντα
  • Μητρική γλώσσα η Γαλλική ή άριστη γνώση της γλώσσας (άριστη χρήση σε γραπτό και προφορικό λόγο)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία στην Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Ισχυρές δεξιότητες στην τηλεφωνική επικοινωνία και ενεργητική ακρόαση
Η εταιρεία προσφέρει:
Εργασία πλήρους απασχόλησης Αορίστου Χρόνου
Πενθήμερη εργασία, 8ωρη απασχόληση

Το τμήμα λειτουργεί Δευτέρα με Κυριακή.

• Μισθός: €1000 μικτά, έξτρα bonus και άλλα οφέλη
Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
Κουπόνια εστιατορίων

*Τοποθεσία: Κέντρο Αθήνας - Άμεσα προσβάσιμο με τα ΜΜΜ*

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο 2310 437772.

Σας ενδιαφέρει η θέση;
Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr
αναφέροντας στο θέμα "Γαλλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών".