Ζητούνται άμεσα Τεχνικοί Delivery στη Θεσσαλονίκη

Εργασία

4/6/2021 10:26:00 πμ

Ένα από τα μεγαλύτερα & πιο ολοκληρωμένα market μπαταρίας υψηλής εξειδίκευσης, τόσο στα προϊόντα πώλησης, όσο & στην παροχή υπηρεσιών, ενδιαφέρεται να προσλάβει για το υποκατάστημα της στη Δυτική Θεσσαλονίκη, Τεχνικό Delivery.

Κύρια καθήκοντα :

  • Διανομή συσσωρευτών στον πελάτη με μηχανάκι και αυτοκίνητο
  • Τοποθέτηση συσσωρευτών σε διάφορες εφαρμογές (αυτοκίνητο, φορτηγό, λεωφορείο, αναπηρικό αμαξίδιο, ηλεκτρικό αμαξίδιο, κ.λπ.) είτε εντός καταστήματος είτε εκτός(στο χώρο που βρίσκεται ο πελάτης)
  • Διαχείριση service συσσωρευτών

Προσόντα

  • Πτυχίο τεχνικής κατεύθυνσης (ειδικότητας μηχανικού ή ηλεκτρολόγου οχημάτων ή ηλεκτρολόγου εγκαταστάσεων)
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και μηχανής
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (διανομέας/delivery ή/και τεχνικός/service)
  • Βασική γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη, εργατικότητα, ομαδικότητα, συνεργασία, ευγένεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Μηχανάκι/αυτοκίνητο
  • Εξοπλισμός (ρούχα εργασίας, εργαλεία κ.λπ.)
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση, σύμφωνα με τις νέες τάσεις της αγοράς
  • Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες
  • Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Σας ενδιαφέρει η θέση;