Ζητούνται Barista - Ταμίες για εργασία στο Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών

Εργασία

7/7/2022 4:12:00 μμ

Εάν επιθυμείς να κάνεις καριέρα, εμείς θα σε βοηθήσουμε να φτάσεις στην επιτυχία προσφέροντάς σου πλήρη εκπαίδευση και εξειδικευμένες γνώσεις!

Η εταιρεία SSP Hellas SA αναζητά άτομα για τα καταστήματα που διαθέτει στο Διεθνή Αερολιμένα Aθηνών!

Περιγραφή Θέσης

  • Παρασκευή ροφημάτων καθώς και πώληση συνοδευτικών προϊόντων φαγητού
  • Εφαρμογή των προτύπων ποιότητας των ροφημάτων
  • Χειρισμός Ταμείου, έκδοση αποδείξεων, POS κλπ
  • Διαδικασία παράδοσης – παραλαβής ταμείων
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Ενημέρωση Υπευθύνου καταστήματος για θέματα διαχείρισης ταμείου ή παράπονα πελατών

Απαραίτητα προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Kαλή γνώση αγγλικών (επιθυμητή η γνώση και άλλης ξένης γλώσσας)
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες

Σας ενδιαφέρει η θέση;
Στείλτε άμεσα το βιογραφικό σας!

Αποστολή Βιογραφικού

Επιλογή νέου αρχείου:
Επιλογή Αρχείου
Επιτρεπόμενα είδη αρχείων: .doc,.docx,.pdf   Μέγιστο μέγεθος αρχείου: 3MB
Αποστολή