Ζητείται Γαλλόφωνη Team Leader Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών στην Αθήνα

Εργασία

14/6/2018 5:30:00 μμ
Είναι η μητρική σας γλώσσα τα Γαλλικά;

Μπορείτε να τη χειριστείτε άριστα τόσο στον προφορικό όσο και στο γραπτό λόγο;

Αν παράλληλα διαθέτετε ηγετικές ικανότητες τέτοιες, που να σας επιτρέπουν να είστε οδηγός και αρωγός  στην επιτυχία μίας ομάδας Γαλλόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών, τότε ταιριάζετε ιδανικά σε αυτή τη θέση.

Αν ταυτόχρονα έχετε αγάπη για τη μόδα και τα προϊόντα ομορφιάς, μάλλον ήρθε η στιγμή να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας.

Μεγάλη πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων αναζητά άμεσα Γαλλόφωνη Team Leader για λογαριασμό πολυτελούς brand καλλυντικών και προϊόντων ομορφιάς, η οποία θα είναι υπεύθυνη για την εποπτεία, τη διαχείριση και την παρακίνηση Γαλλόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών.

Περιοχή Εργασίας: Κέντρο, Αθήνα

Αρμοδιότητες θέσης
  • Δημιουργία ενός εμπνευσμένου περιβάλλοντος εργασίας
  • Στοχοθέτηση και παροχή coaching
  • Παρακίνηση της ομάδας
  • Ενεργητική ακρόαση του feedback της ομάδας
  • Αναγνώριση αποδοτικότητας της ομάδας και επιβράβευση αυτής
  • Ανάπτυξη σχεδίων δράσεις για αύξηση της αποδοτικότητας
  • Απάντηση σε γενικά ερωτήματα πελατών ή μελών της ομάδας

Απαραίτητα προσόντα

  • Μητρική γλώσσα τα Γαλλικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Προϋπηρεσία στο χώρο των πολυτελών προϊόντων ομορφιάς είτε σε πωλήσεις είτε σε προώθηση (beauty products, cosmetics, perfumes), ιδανικά σε εξυπηρέτηση πελατών
  • Προϋπηρεσία σε ηγετικές ή εποπτικές θέσεις
  • Σπουδές σχετικές με το Management θα εκτιμηθούν
  • Ισχυρές δεξιότητες στην τηλεφωνική επικοινωνία και ενεργητική ακρόαση

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα - Παρασκευή), 8ωρη απασχόληση (40 ώρες εβδομαδιαίως)
  • Μισθός & ασφάλιση
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Κουπόνια εστιατορίων
Σας ενδιαφέρει η θέση;
Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στα Αγγλικά στο cv@jobfind.gr,
αναφέροντας στο θέμα "Γαλλόφωνη Team Leader".