Άμεση πρόσληψη Γαλλόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών στην Αθήνα

Εργασία

18/7/2018 12:23:00 μμ
Θέλετε να εργαστείτε για ένα από τα πιο διάσημα brands της γυναικείας και ανδρικής ένδυσης;

Μιλάτε άριστα Γαλλικά είναι η μητρική σας γλώσσα;

Αν η επικοινωνία είναι το δυνατό σας σημείο, τότε αυτή η θέση σας αφορά!

Το Jobfind.gr  - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - ζητά υποψήφιους-ες για τη θέση των Γαλλόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών για λογαριασμό δημοφιλούς - παγκοσμίως - brand στο χώρο της γυναικείας και ανδρικής ένδυσης.

Περιοχή Εργασίας: Κέντρο, Αθήνα

Αρμοδιότητες θέσης:
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)
  • Διαχείριση ερωτημάτων και παροχή πληροφοριών που αφορούν σε προϊόντα ένδυσης
  • Επίλυση προβλημάτων
Απαραίτητα Προσόντα
  • Μητρική γλώσσα τα Γαλλικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στο χώρο της ένδυσης, της μόδας, στις πωλήσεις λιανικής, ιδανικά στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office
  • Ισχυρές δεξιότητες στην τηλεφωνική επικοινωνία και ενεργητική ακρόαση
Παροχές
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα - Σάββατο), 8ωρη απασχόληση (40 ώρες εβδομαδιαίως - 2 ρεπό την εβδομάδα)
  • Το ωράριο εργασίας κυμαίνεται μεταξύ 8.00 π.μ. 18.00 μ.μ. - Εργασία σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Μισθός & ασφάλιση: €950 μικτά
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Κουπόνια εστιατορίων
  • Αμειβόμενη εκπαίδευση
*ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ*

Σας ενδιαφέρει η θέση;
Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr,
αναφέροντας στο θέμα "Γαλλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών"