Θέσεις Εργασίας Πολιτικοί Μηχανικοί \ ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ (21)

25/09/2026
πόληΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση | Εξωτερική συνεργασία
24/09/2026

Πολιτικός Μηχανικός – Άδειες, ΗΤΚ & Αυθαίρετα

πόληΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
24/09/2026

Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου

πόληΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
24/09/2026

Υπάλληλος Κοστολόγησης

πόληΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
24/09/2026

Μηχανικός Γραφείου (Office / Cost Engineer)

πόληΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
23/09/2026

Μηχανικός Γραφείου

πόληΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
23/09/2026

Βοηθός Τοπογράφου - Πολιτικού Μηχανικού

πόληΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση | Μερική απασχόληση
23/09/2026

Πολιτικός Μηχανικός Γραφείου

πόληΚΗΦΙΣΙΑ / ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
μισθός1000 € - 1200 € ανά μήνα καθαρά
23/09/2026

Εργοταξιάρχης

πόληΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
22/09/2026

Πολιτικός Μηχανικός

πόληΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
22/09/2026
πόληΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
22/09/2026
πόληΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
μισθός1500 € - 2500 € ανά μήνα καθαρά
21/09/2026

Επιβλέπων Μηχανικός

πόληΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
21/09/2026

Αρχιτέκτονας ή Πολιτικός Μηχανικός

πόληΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
21/09/2026

Αρχιτέκτονας / Πολιτικός Μηχανικός

πόληΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
18/09/2026

Μηχανικός Γραφείου

πόληΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
14/09/2026

Πολιτικός Μηχανικός

πόληΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
14/09/2026
πόληΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
13/09/2026

Εργοδηγός & Εργοταξιάρχης

πόληΚΗΦΙΣΙΑ - ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
13/09/2026

Πολιτικός Μηχανικός ΑΕΙ/ΤΕΙ

πόληΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση
09/09/2026

Πολιτικός Μηχανικός ΤΕ ή ΠΕ

πόληΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
απασχόλησηΠλήρης απασχόληση