Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Πωλητής / Ταμίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στην Βazaar A.E., μέλος του ομίλου εταιρειών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποι μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτηση του. Έχοντας 170 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας.

Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των αναγκών του πελάτη με επαγγελματισμό, η επίτευξη χαμηλών τιμών, η πλήρης και επιλεγμένη γκάμα προϊόντων και η συνεχής πραγματοποίηση προσφορών προς όφελος του πελάτη.

Στην bazaar A.E. εξελισσόμαστε ώστε να προσφέρουμε:

  • Στους πελάτες μας την καλύτερη πρόταση καθημερινών αγορών
  • Στους εργαζόμενους μας ιδανικό περιβάλλον εργασίας
  • Στους προμηθευτές μας άψογη συνεργασία

Αναζητούμε:
ΠΩΛΗΤΗ / ΤΑΜΙΑ Για τα καταστήματα μας στο Ηράκλειο Κρήτης

Αρμοδιότητες:

  • Αναλαμβάνετε ποικίλες εργασίες στο κατάστημα, όπως τη λειτουργία του ταμείου και τον ανεφοδιασμό των ραφιών
  • Φροντίζετε για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών και ασχολείστε με τη διάταξη και την παρουσίαση των εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας απέναντι στους πελάτες
  • Έχετε επικοινωνιακές ικανότητες
  • Σας διακρίνουν υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Σας αρέσουν η ομαδική εργασία και οι κοινοί στόχοι
  • Ιδανικά διαθέτετε εμπειρία στο χώρο του λιανεμπορίου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Εκπαίδευση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πλήρης απασχόληση - Κυλιόμενο ωράριο
  • Άμεση πρόσληψη
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Επιπλέον παροχή Ιδιωτικής Ασφάλισης
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.