Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2016

ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΩΝ

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η  εταιρεία μας, διαφημιστική εταιρεία με  δραστηριότητα από το 1994 στον χώρο της προώθησης πωλήσεων και με πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και τοπικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά :

Για την πόλη της Αθήνας: ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΩΝ

Περιγραφή θέσης: Υπεύθυνος/η για τον έλεγχο οργάνωσης – εφαρμογής και αποτελεσματικότητας  προωθητικών ενεργειών σύμφωνα με τις προδιαγραφές έργου.

Απαραίτητα Προσόντα

- Απόφοιτος/η  Λυκείου / ΤΕΙ
- Ηλικία έως 35 ετών
- Επιθυμητή εμπειρία σε προωθητικές  ενέργειες
- Προσεγμένη εμφάνιση
- Ευχέρεια Επικοινωνίας

- Κάτοχος διπλώματος και Ι.Χ. αυτοκινήτου

Παροχές

- Ικανοποιητική Αμοιβή
- Μερική απασχόληση
- Ασφαλιστική κάλυψη
- Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
- Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας