Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΕΛΛΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Χ. Γούτος ΑΤΕ έχει ως βασικό αντικείμενο την κατασκευή ενεργειακών έργων και έργων Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας (Α.Π.Ε). Ειδικεύεται στην κατασκευή & αποκατάσταση δικτύων ηλεκτρικής ενέργειας. Αναζητεί Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Ανώτατης εκπαίδευσης.

Πληροφορίες: 2106109176

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος τίτλου Ηλεκτρολόγου Μηχανικού - ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Κατά προτίμηση μέλος ΤΕΕ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση εφαρμογών Ms office

Αρμοδιότητες:

  • Μετρήσεις Δικτύου και ανεύρεση σφαλμάτων σε δίκτυα Μέσης Τάσης
  • Ανάπτυξη report
  • Επιμετρήσεις έργων
  • Παραγγελίες υλικών που προκύπτουν για την ανάπτυξη των έργων
  • Επαγγελματικά ταξίδια σε εργοτάξια

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.