Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Ανειδίκευτοι Βοηθοί Σερβιτόρου / Κυπρος

Εστίαση

Πόλη ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Inglobe για λογαριασμό πολυτελούς αλυσίδας εστιατορίων τα οποία βρίσκονται σε  ολόκληρη την Κύπρο ζητά υποψηφίους/ες για την κάλυψη της θέσης:

Ανειδίκευτου Βοηθού Σερβιτόρου

Καθήκοντα Βοηθού Σερβιτόρου:

  • Στρώσιμο και ετοιμασία τραπεζιού
  • Τοποθέτηση του σερβίτσιου (ποτήρια, πιρούνια, μαχαίρια) στο τραπέζι
  • Σερβίρισμα ψωμιού και ποτών
Η εταιρεία δέχεται παιδιά χωρίς καμία προϋπηρεσία που θέλουν να εδραιωθούν στην εστίαση και θέλουν να δημιουργήσουν προϋπηρεσία με σκοπό και στόχο να παραμείνουν είτε στην εστίαση είτε σε ξενοδοχεία στη θέση του σερβιτόρου/ας

Συμβολαιο : εποχιακο εως τελος Οκτωμβριου

Συμβολαιο : Ολοχρονο για μονιμη συνεργασια για ολο τον χρονο

δίνεται η δυνατότητα στους υποψηφίους να διαλέξουν τον τύπο συμβολαίου που επιθυμούν

Εναρξη εργασιας: αμεσα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
  • Προθυμία και ευγένεια
  •  όχι απαραίτητη προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση

Παροχές

  • Μισθός: 900€ χωρίς εμπειρία
  • Ο μισθός πάντοτε είναι διαπραγματεύσιμος ανάλογα εμπειρίας και προσόντων
  • 8ωρη εργασία
  • 6 ημέρες
  • 1 ρεπό την εβδομάδα
  • Παρέχεται διαμονή
  • Παρέχεται διατροφή
  • Ασφάλιση
  • Επίδομα αδείας
  • Δέκατος τρίτος μισθός αναλογικά στα δεδουλευμένα
  • Ό,τι προβλέπει η Κυπριακη Νομοθεσία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.