Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/12/2015

Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών (κωδ. θέσης: 722/56304)

(Διάρκεια Σύμβασης: 2 μήνες)

Περιγραφή Θέσης

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών της εταιρείας (δημόσιες υπηρεσίες κλπ) σύμφωνα με τις εκάστοτε ανάγκες.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

  • Απόφοιτος  Λυκείου/ΙΕΚ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος διπλώματος
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία και υπομονή

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας