Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/04/2024

Β' Μάγειρας / Γ' Μάγειρας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ενωθείτε με την ομάδα μας στο Kapsaliana Village Hotel και εργαστείτε δίπλα στον ταλαντούχο Chef Παύλο Κυριάκη! Ψάχνουμε έναν παθιασμένο και αφοσιωμένο Commis Chef de Partie/ B' Μάγειρα για να γίνει μέρος της δυναμικής μας κουζίνας κατά τη διάρκεια της εποχής από Απρίλιο έως Οκτώβριο.

Καθήκοντα:

  • Βοηθήστε τον Chef και Chef de Cuisine στην προετοιμασία και παρουσίαση των πιάτων
  • Διασφαλίστε την ποιότητα και έγκαιρη παράδοση των πιάτων
  • Διατηρήστε ένα καθαρό και οργανωμένο χώρο εργασίας στην κουζίνα
  • Συνεργαστείτε με την ομάδα κουζίνας για τη δημιουργία μοναδικών γαστρονομικών εμπειριών

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με μια πρόσφατη φωτογραφία σας.

Τηλ. επικοινωνίας 6942957789, 2831083400.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο μαγειρικής ή σχετική εμπειρία
  • Ισχυρό πάθος για το μαγείρεμα και τη μάθηση
  • Δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Δυναμικό, φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
  • Ιδανικές συνθήκες διαμονής
  • Διατροφή
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μισθός πάνω από τον ανταγωνισμό
  • Αποκτήστε πρακτική εμπειρία με τον Chef Παύλο Κυριακή

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.