Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/2/2016

Στελέχη Τηλεφωνικής Ενημέρωσης για Εκπαιδευτικά Προγράμματα

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μεγάλος Όμιλος Παροχής Εκπαίδευσης, ζητά να προσλάβει για την πόλη της Αθήνας, Στελέχη Τηλεφωνικής Ενημέρωσης για Εκπαιδευτικά Προγράμματα.

Αρμοδιότητες

- Τηλεφωνική προσέγγιση για τη διερεύνηση των εκπαιδευτικών αναγκών και την ενημέρωση για τα εκπαιδευτικά προγράμματα συγκεκριμένου πελατολογίου!

- Το κλείσιμο ραντεβού στα γραφεία του οργανισμού για περισσότερη ενημέρωση (Δεν αφορά πωλήσεις)

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα

- Άριστες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

- Εργατικότητα, πειθώ, δυναμισμός, και ομαδικό πνεύμα

- Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και την επίτευξη των στόχων

- Προϋπηρεσία σε Call Center εξερχόμενων κλήσεων

- Προϋπηρεσία στον εκπαιδευτικό κλάδο και πτυχίο Κολεγίου / ΤΕΙ / ΑΕΙ θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα

Παροχές

Προσφέρονται

- Ευχάριστο και νεανικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης

- Πλήρης απασχόληση και μηνιαίος μισθός