Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Στέλεχος Ανάπτυξης Πωλήσεων Λιπαντικών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΑΡΗΣ-ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Trenkwalder για λογαριασμό εταιρείας πελάτη της στον κλάδο των πετρελαιοειδών αναζητά:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων λιπαντικών σε νέους πελάτες
  • Έρευνα αγοράς και γνώση ανταγωνισμού
  • Εκτέλεση προωθητικών ενεργειών Marketing
  • Παροχή τεχνογνωσίας, συμβουλευτική υποστήριξη και εκπαίδευση συνεργατών
  • Υποστήριξη της πιστωτικής πολιτικής πωλήσεων λιπαντικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • 5 έτη και άνω εμπειρία στις πωλήσεις λιπαντικών
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και την επίτευξη των στόχων
  • Γνώση Αγγλικών και Η/Υ(ΜS Office)
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια εντός Ελλάδος

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (Μισθός & Bonus)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop, κινητό
  • Ομαδικό πρόγραμμα νοσοκομειακής και ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.