Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
06/05/2024

Υπάλληλος για το τμήμα Αποθήκης – Logistics

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική Εταιρεία Ιατρικών ειδών, δυναμικά αναπτυσσόμενη, η οποία εδρεύει στον Πειραιά, αναζητεί να στελεχώσει με νέο Συνεργάτη το τμήμα Αποθήκης - Logistics.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Picking & Packaging (επιλογή εμπορευμάτων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Παραλαβή, Έλεγχος, Τακτοποίηση και αποστολή εμπορευμάτων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης
  • Έλεγχος αποθεμάτων-Απογραφή

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές Γνώσεις Η/Υ
  • Αγγλικά
  • Προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη θα συνεκτιμηθεί
  • Υπευθυνότητα, δυναμισμός και όρεξη για εργασία
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός ανάλογος των προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.