Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/1/2016

Sales Marketing Trainee

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στην εταιρεία μας υπάρχουν πάντα ευκαιρίες για ανθρώπους που μπορούν να προσθέσουν αξία στην εταιρία μας. Δεν κλείνουμε ποτέ την πόρτα σε φρέσκες ιδέες και ψάχνουμε για νέους που θέλουν να ξεκινήσουν έχοντας  ξεκάθαρο πλάνο, ώστε να πετύχουν τόσο τους δικούς τους επαγγελματικούς στόχους, όσο και του οργανισμού που εκπροσωπούν.

Η εταιρία μας εξειδικεύεται στο να παρέχει υπηρεσίες Marketing στους πελάτες μας. Η πολυετής εμπειρία στον χώρο έχει σταδιακά αναπτύξει την εταιρία μας  στην Ελλάδα και στα σχέδιά μας είναι να επεκταθούμε ακόμα περισσότερο , δοκιμάζοντας νέες πολλά υποσχόμενες  και ανταγωνιστικές αγορές. Στα πλαίσια της ανάπτυξης αυτής ζητάμε νέους νέες να στελεχώσουν την ομάδα μας.

Αρμοδιότητες

·         Δημιουργία νέας πελατειακής βάσης και διατήρηση της υπάρχουσας

·         Προώθηση του Brand Identity που εκπροσωπεί

·         Την παροχή άριστης εξυπηρέτησης πελατών

·         Δημιουργία ομάδας

·         Ιn house training

·         Οργάνωση Sales Campaigns

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

·         Έλληνας πολίτης ή κάτοχος άδειας εργασίας στην Ελλάδα

·         Δίπλωμα ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΙΕΚ & εμπειρία σε Sales & Marketing θα θεωρηθεί ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

·         Άριστες  επικοινωνιακές ικανότητες

·         Την ικανότητα να θέτει και να διατηρεί υψηλά Standards,work ethics και ομαδικού πνεύματος

·         Την διάθεση να εκπαιδευτεί και να αναπτυχθεί στον τομέα του Sales & Marketing

·         Επιδίωξη να θέτει  και να πετυχαίνει στόχους

Παροχές

Τι προσφέρουμε

Έχεις την ευκαιρία να αναπτύξεις την επιχειρηματική σου αίσθηση σε μία θέση με απεριόριστες προοπτικές.

Επίσης παρέχουμε Bonus παραγωγικότητας και εξαιρετική υποστηρικτική δομή ως μέρος ενός συστήματος επιβράβευσης.

Οι πλέον αποδοτικοί θα έχουν την ευκαιρία να συμμετέχουν σε επαγγελματικά ταξίδια σε Ελλάδα και εξωτερικό.