Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/4/2024

Γραμματειακή υποστήριξη - Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο της Πληροφορικής και εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, αναζητά Υπάλληλο μερικής απασχόλησης (9-13) για την τηλεφωνική εξυπηρέτηση των πελατών της.

Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων με αποτελεσματικό και αποδοτικό τρόπο σε σύντομο διάστημα
  • Αντιμετώπιση και επίλυση προβλημάτων σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας
  • Ικανότητα αναγνώρισης των αιτημάτων των πελατών με στόχο την αποτελεσματική τους και γρήγορη εξυπηρέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
  • Εμπειρία στη χρήση προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης (π.χ. Pylon ERP)
  • Βασικές Λογιστικές Γνώσεις
  • Υπομονή, προθυμία για εξυπηρέτηση, ευγένεια

Παροχές

  • Σταθερές μηνιαίες απολαβές
  • Πλήρης ασφάλιση και όποια παροχή προβλέπεται από τον νόμο
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης