Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2015

Ιατρικοί Επισκέπτες (Αλεξανδρούπολη)

Υγεία

Πόλη ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού. H Adecco, για λογαριασμό εταιρίας-πελάτη της, κορυφαίας πολυεθνικής φαρμακευτικής εταιρίας αναζητά νέα και δυναμικά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Ο κάτοχος της θέσης θα αναλάβει την ενημέρωση των επαγγελματιών υγείας για τα προϊόντα της εταιρίας σε συγκεκριμένη περιοχή (τομέα ευθύνης) και  την προβολή της εικόνας της εταιρίας. Θα είναι υπεύθυνος/-η για την επίτευξη των στρατηγικών στόχων των προϊόντων και του τομέα ευθύνης του /της και θα αναφέρεται στον Προϊστάμενο Πωλήσεων.

 Περιγραφή Θέσης

·       Επίσκεψη και ενημέρωση σε ιατρούς της περιοχής ευθύνης

·       Συλλογή, σύνθεση και ανάλυση πληροφοριών για την περιοχή ευθύνης

·       Αξιολόγηση των επαγγελματιών υγείας στην περιοχή ευθύνης

·       Σχεδιασμός πρότασης ολοκληρωμένου πλάνου για την περιοχή ευθύνης

·       Υλοποίηση του συμφωνημένου πλάνου βάσει στοχοθεσίας

Απαραίτητα Προσόντα

·       Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ

·       Toυλάχιστον (2) δύο έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο του φαρμάκου  σε πολυεθνικό ή σε μεγάλο ελληνικό οργανισμό

·       Αποδεδειγμένη εμπειρία σε πρωτότυπα σκευάσματα

·       Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (για γραπτή και προφορική επικοινωνία)

·       Πολύ καλή γνώση χειρισμού H/Y (εφαρμογές Ms-Office,CRM)

·       Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και διεξαγωγής παρουσιάσεων

·       Δυναμισμός, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα εργασίας

·       Ανάληψη πρωτοβουλιών και προσανατολισμός στην επίτευξη αποτελεσμάτων

Παροχές

·       Ανταγωνιστικό και πλήρες πακέτο αποδοχών και παροχών

·       Eκτενής αρχική εκπαίδευση, καθώς και διαρκής προσωπική ανάπτυξη

·       Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης