Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Εργάτης Παραγωγής - Ντανιαστής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΑΝΔΡΑ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία παραγωγής και εμπορίας τροφίμων στη Μαγούλα Αττικής, αναζητά ένα (1) άτομο για τη θέση:

ΕΡΓΑΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ-ΝΤΑΝΙΑΣΤΗΣ

Περιγραφή θέσης

  • Μεταφορά κιβωτίων με στόχο τη στοίβαξη τους σε παλέτα
  • Βάρος κιβωτίων 5kg( κατά Μ.Ο. 200 φορές σηκώνει ο ντανιαστής κιβώτιο στη διάρκεια του ωραρίου του)
  • Μεταφορά παλετών στο χώρο της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Όχι απαραίτητη προϋπηρεσία
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Ικανότητα συνεργασίας σε ομάδες

Παροχές

  • Κάρτα ΜΜΜ
  • Η εταιρία προτίθεται να αποκτήσει άμεσα αυτοκίνητο για μεταφορά εργαζομένων όμορων περιοχών
  • Σταθερή και πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.