Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Οδηγός – Διανομέας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εποχιακή απασχόληση
για Αθήνα
HR 2441

Αρμοδιότητες :

  • Διενεργεί σε καθημερινή βάση έλεγχο του οχήματος και είναι υπεύθυνος για την καλή λειτουργία, την εμφάνιση και τον εξοπλισμό του οχήματος.
  • Συνεργάζεται με το Τμήμα Logistics για την παραλαβή και αποστολή του αρχείου δρομολόγησης.
  • Επισκέπτεται καθημερινά τα σημεία που του έχουν υποδειχθεί μέσω της δρομολόγησης και πραγματοποιεί τη συλλογή των τηγανελαίων, αντικαθιστώντας τους γεμάτους κάδους με νέους κενούς.
  • Συντηρεί και αναπτύσσει τις σχέσεις της εταιρείας με το δίκτυο συλλογής που επισκέπτεται.
  • Συμπληρώνει σύμφωνα με τις οδηγίες τα σχετικά παραστατικά διακίνησης (φορητή τιμολόγηση xVan)και είναι υπεύθυνος για την ορθότητα των στοιχείων.
  • Ενημερώνει τον προϊστάμενο και προτείνει βελτιώσεις για θέματα δρομολογίου και αγοράς(ανταγωνισμός, προβλήματα πελάτων, αλλαγές ωραρίων καταστημάτων κτλ)
  • Ακολουθεί πιστά τις διαδικασίες και την πολιτική αγορών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία ως οδηγός τουλάχιστον 2 ετών
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Κάτοχος διπλώματος Β κατηγορίας (οχήμα: Van <3,5t)
Επιπλέον Χαρακτηριστικά:
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα εργασίας ως μέλος της ομάδας

Παροχές

  • Καλό πακέτο αποδοχών.
  • Καλές συνθήκες απασχόλησης
  • Προοπτική σταθερής συνεργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.