Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
1/5/2024

Τεχνικοί - Διαχειριστές ΑΤΜ (άδεια security)

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Protect Cash Solutions A.E. στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό για την κάλυψη θέσεων στην ειδικότητα:

                                      Τεχνικοί - Διαχειριστές Αυτόματων Ταμιακών Μηχανών (ΑΤΜ)

                                                   για τo επιχειρησιακό της κέντρο στην Αθήνα.

Οι πελάτες μας είναι, κορυφαία Πιστωτικά Ιδρύματα, οι μεγαλύτεροι Όμιλοι Λιανικής και λοιπές Επιχειρήσεις στην Ελλάδα.

Καθήκοντα:
Ο Τεχνικός - Διαχειριστής ΑΤΜ είναι υπεύθυνος για την επίλυση τεχνικών θεμάτων ορθής λειτουργίας των Αυτόματων Ταμειακών Μηχανών των πελατών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Εργασίας Προσωπικού Ασφαλείας σε ισχύ (ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97)
  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών και Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης Μοτοσυκλέτας και Αυτοκινήτου
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία - εμπειρία τεχνικής φύσεως
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και διάθεση για αποτελεσματική εργασία

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

  • Αποδοχές μεγαλύτερες του βασικού μισθού
  • Πρόσθετη Ιδιωτική ασφάλιση (Ομαδικό συμβόλαιο)
  • Πλήρη και μόνιμη Απασχόληση
  • Σύγχρονο και θετικό περιβάλλον με άριστο εργασιακό κλίμα
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν σας αρέσει να εξυπηρετείτε με ευγένεια, χαμόγελο και θέλετε να εργαστείτε σε μια Σύγχρονη & Ανερχόμενη Ελληνική Εταιρεία, επισυνάψτε το βιογραφικό σας ή καλέστε μας στο (216 800 7261) Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού.

www.protectsolutions.gr

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.