Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/11/2014

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ- Κάτοχος Voucher

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Εργασία από το σπίτι
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας εξειδικεύεται στην επεξεργασία και εφαρμογή κρυστάλλων. Οι εγκαταστάσεις της (2.500m2 στο Ρέθυμνο Κρήτης) περιλαμβάνουν μεγάλη ποικιλία υπερσύγχρονων μηχανημάτων που είναι καινοτόμα σε πανελλήνιο επίπεδο.

Ζητά  Υπεύθυνο Συντήρησης - κάτοχο voucher - για την εύρυθμη λειτουργία των μηχανών παραγωγής και των μηχανημάτων υποδομής του εργοστασίου.

Κύρια καθήκοντα:

• Τακτική συντήρηση του εξοπλισμού παραγωγής και εγκαταστάσεων
• Ρυθμίσεις μηχανημάτων και επίλυση βλαβών
• Παραγγελίες αναλώσιμων και ανταλλακτικών

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιλεχθείς Voucher “Επιταγή εισόδου για νέους ηλικίας από 25 έως 29 ετών”

• Μηχανολόγος μηχανικός ΤΕΙ

• Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Επιθυμητά Προσόντα:

• Κάτοικος Ρεθύμνου

Παροχές

• Προοπτική πρόσληψης μετά τη λήξη του voucher

• Δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον