Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/5/2024

Key Account – Soft Services oriented

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ALTER EGO Facilities Management, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παροχής ολοκληρωμένων υπηρεσιών διαχείρισης και συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων (Facilities Management) στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει:

Κύριες αρμοδιότητες:

Ο κάτοχος της θέσεις αναφέρεται στον OPERATIONS MANAGER. Στο πεδίο ευθύνης της θέσης περιλαμβάνονται:

  • Άριστη διαχείριση συμβολαίων FM και ανάπτυξη ισχυρής, μακροχρόνιας σχέσης με τους πελάτες
  • Διεύθυνση, συντονισμός και σχεδιασμός πολλαπλών υπηρεσιών (π.χ. καθαρισμός, security, συντήρηση χώρων πρασίνου, pest control κ.α.)
  • Διαχείριση και ηγεσία ομάδας / ων, για την κάλυψη πολλαπλών αναγκών
  • Εποπτεία και διαχείριση των υπεργολάβων
  • Άριστη και άμεση επίλυση των προβλημάτων ή των επειγόντων περιστατικών
  • Παρακολούθηση ολιστικής ποιότητας έργου
  • Παρακολούθηση υγείας και ασφάλειας στο έργο.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/AΤΕΙ ή
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικών και χειρισμού Η/Υ
  • Ευελιξία, διαπραγματευτικές - οργανωτικές ικανότητες και διαχείριση προτεραιοτήτων
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας και διαχείρισης – εμψύχωσης τρίτων
  • Ικανότητα άμεσης αναγνώρισης και επίλυσης προβλημάτων
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης ΙΧ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Παροχές

Η εταιρία μας προσφέρει
  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών και bonus
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική εξέλιξη σε μία δυναμική αγορά
  • Φιλικό, σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.
Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.