Άμεση πρόσληψη Ιταλόφωνων Συμβούλων στην Αθήνα

Προσλαμβάνουν Τώρα

25/8/2020 11:30:00 πμ

Μιλάτε άριστα ή είναι μητρική σας γλώσσα τα Ιταλικά;

Θέλετε να εργαστείτε σε ένα άριστο πολυπολιτισμικό περιβάλλον εργασίας;

Έναρξη: Σεπτέμβριος

Το Jobfind.gr - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - αναζητά Ιταλόφωνους Συμβούλους Εξυπηρέτησης Πελατών για εργασία πλήρους απασχόλησης στην Αθήνα για project που αφορούν υπηρεσίες banking και τουρισμού.

Τοποθεσία: Αθήνα (κέντρο)

Ο Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών θα λειτουργεί ως σύνδεσμος παρέχοντας πληροφορίες σχετικά με προϊόντα ή υπηρεσίες και θα επιλύει προβλήματα, που οι πελάτες αντιμετωπίζουν, με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.

Αρμοδιότητες

  • Live chat support ή
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)

Απαραίτητα προσόντα

  • Μητρική γλώσσα τα ιταλικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office

Η εταιρεία προσφέρει

  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
  • Ανταγωνιστικός μισθός + bonus
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πρόσθετη ασφάλιση & restaurant tickets (μετά τους δύο πρώτους μήνες εργασίας)
  • Εκπαίδευση
  • Εργασία σε ένα άριστο πολυπολιτισμικό περιβάλλον

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο 2310 326664.

Σας ενδιαφέρει η θέση;

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr

αναφέροντας στο θέμα "Ιταλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών".