Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/12/2019

Φωτογράφος Eshop - Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Eshop στη Θεσσαλονίκη αναζητά φωτογράφο για μόνιμη εργασία (in house)

Περιγραφή Θέσης

  1. Προϊόντική φωτογράφιση (still life) των προϊόντων του site (στο χώρο μας) και παράδοσή τους εντός προθεσμίας.
  2. Κάλυψη γραφιστικών αναγκών του site.
  3. Φωτογράφιση Fashion Campaign και project (Web design, Newsletter, Banners).
  4. Βιντεολήψη και επεξεργασία Video της κάθε καμπάνιας.
  5. Κάλυψη καθημερινών αναγκών των social media

Απαραίτητα Προσόντα

- Ηλικία 25 - 32 ετών

- Άριστη γνώση γραφιστικών πακέτων (Ρhotoshop, Adobe Illustrator, Adobe in Design, Corel Draw & Lightroom).

- Άριστη γνώση λειτουργίας DSLR.

- Γνώση λειτουργίας social media & τρόπου προβολής προϊόντων σ' αυτά.

- Απαραίτητη Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

- Διάθεση για εργασία, ομαδικό πνεύμα, δυναμική προσωπικότητα.

Απαραίτητο οποιοδήποτε portfolio. Μόνο τα βιογραφικά με portfolio θα προωθούνται.
Παρακαλούμε όπως μας σημειώσετε τον φωτογραφικό & τεχνολογικό εξοπλισμό που διαθέτετε.

Παροχές

- Φωτογράφιση στους χώρους μας με σύγχρονο φωτογραφικό εξοπλισμό
- Δυνατότητες εξέλιξης
- Ευχάριστο & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλονστο κέντρο της Θεσσαλονίκης, με πολύ εύκολη πρόσβαση