Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/01/2021

Υπεύθυνος/η Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Διαθέτεις εμπειρία ως Υπεύθυνος/η Αποθήκης; Εάν είσαι ικανός/η να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες με προσήλωση στην επίτευξη στόχων, τότε, ίσως, η συγκεκριμένη θέση εργασίας είναι για εσένα.

Για να μάθεις περισσότερες πληροφορίες διάβασε τη συνέχεια!

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του/της Υπεύθυνου/ης Αποθήκης είναι:
  • Επίβλεψη των δραστηριοτήτων της Αποθήκης
  • Έλεγχος παραλαβής πρώτων υλών
  • Παρακολουθεί και βελτιστοποιεί τις διαδικασίες λειτουργίας της αποθήκης, καθώς και τη διακίνηση των προϊόντων
  • Απογραφή πρώτων υλών και έτοιμων προϊόντων
  • Οργάνωση αποστολών των προϊόντων σε Ελλάδα και εξωτερικό
  • Προγραμματισμός των αποστολών

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του/της Υπεύθυνου/ης Αποθήκης, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε περιβάλλον μηχανογραφημένης αποθήκης σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση ERP
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρικού ΚΛΑΡΚ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον/στην Υπεύθυνο/η Αποθήκης:
  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον και συνεχή εκπαίδευση

Αν θεωρείς ότι το προφίλ σου ταιριάζει με τη θέση του/της Υπεύθυνου/ης Αποθήκης είμαι ο Πάνος Ζέρβας και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2166001363 για περισσότερες πληροφορίες. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.