Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/9/2022

Μασέρ

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρία Polis Hammam-Polis Loutron αναζητά ΜΑΣΕΡ για το κατάστημα της στο ξενοδοχείο Capsis (κέντρο Θεσσαλονίκης).

Θέση πλήρους εξαήμερης απασχόλησης (πρωινή - απογευματινή βάρδια)

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή εξατομικευμένων θεραπειών/ συνεδριών σώματος
  • Τακτοποίηση των περιοχών εργασίας, αίθουσες θεραπειών/συνεδριών.
  • Σωστή χρήση των διαδικασιών και πρωτοκόλλων των θεραπειών.
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Επίτευξη στόχων.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ:

  • Απόφοιτη/ος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας (άριστη χρήση γραπτού και προφορικού λόγου).
  • Συνέπεια, ευγένεια, ομαδικό πνεύμα.
  • Επαγγελματική εμφάνιση.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ασφαλιστική κάλυψη.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Σταθερό, φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • Διαρκής εκπαίδευση σε μια από τις πιο σύγχρονες και εξελισσόμενες επιχειρήσεις.

Αν ενδιαφέρεστε να αξιοποιήσετε τα ταλέντα σας και να αναπτύξετε τις ικανότητές σας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.