Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/6/2022

Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΟΠΕΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Anofli Suites αναζητάει Αμεσα  Καμαριέρα για το ξενοδοχείο του στη Σκόπελο για την καλοκαιρινη σεζον.

Αρμοδιότητες :

  • Τακτοποίηση και καθαρισμός των δωματίων, των διαδρόμων και των λοιπών χώρων
  • Τακτοποίηση λινοθήκης ( πλυντήρια και σίδερο)
  • Καθαρισμός και η απολύμανση των τουαλετών
  • Αλλαγή των λευκών ειδών (σεντόνια, πετσέτες) στα δωμάτια
  • Εξασφάλιση όλων των απαραίτητων αναλώσιμων του δωματίου
  • Ενημέρωση του υπεύθυνου του ξενοδοχείου για τυχόν ζημιές ή ελλείψεις που διαπιστώνει στα δωμάτια και τον εξοπλισμό τους.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Βασική Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη διάθεση
  • Υπευθυνότητα και εντιμότητα
  • Ευγένεια
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλή υγεία και σωματική αντοχή

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών με πλήρης
  • Ασφάλιση
  • Παροχή διαμονής και ημιδιατροφής
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση